König

Ze sněhových řetězů Thule jsou opět sněhové řetězy König.


Osvědčené, vyzkoušené, nezměněné a spolehlivé sněhové řetězy se vrací pod značkou König zpátky. Změnilo se pouze jméno značky! Stejné funkce, stejný obsah balení, stejné jméno, stejná kvalita.

 

 

König je zpátky!


Díky koupi bývalé divize sněhových řetězů Thule novým vlastníkem rakouským koncernem Schneeketten AG, se stala historicky známá značka König, která byla založena v Molteno-Lecco v blízkosti italských Alp a kde má také své sídlo, opět stěžejní značkou na trhu sněhových řetězů. V září 2015 koupila rakouská společnost Schneeketten AG divizi sněhových řetězů od švédského koncernu Thule a převzala tímto krokem veškeré obchodí aktivity s těmito řetězy. Za více něž 10 leté vlastnictví koncernem Thule došlo k přejmenování téměř celé produkce sněhových řetězů König na značku Thule. Nový vlastník se rozhodl vrátit k tradiční a historicky známé značce König.

V roce 2016 k jubileu 50. letého výročí založení společnosti König, se nový vlastník rozhodl toto významné jubileum podtrhnout a oslavit představením nového loga a designu obalů sněhových řetězů. Cílem uvedení nového loga a balení sněhových řetězů bylo podtrhnout a zvýraznit historicky známé vlastnosti sněhových řetězů König, tj. inovace, snadnost montáže a použití a spolehlivost.

 

Katalogy König ke stažení

Katalog sněhových řetězů König Thule 2013

Montážní návod sněhových řetězů König Zip-Ultra

Montážní návod sněhových řetězů König Zip-9

Montážní návod sněhových řetězů König Zip-12

Montážní návod sněhových řetězů König Zip-Transport